KONST / Litografier / Färglitografi 13406512
nr 1340 6512
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad. Motivet: 28x40 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:20:39
3/8 22:22:26
150 kr
4/8 16:42:38
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren